نرم افزار اندرویدی نماز شب توسط مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی تولید شد

نرم افزار اندرویدی نماز شب

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، در راستای فعالیت های مذهبی در فضای مجازی و از باب اهمیت نماز شب و شب زنده داری که یکی از راه های اصلی در مسیر تعالی و پیشرفت معنوی است، این نرم افزار توسط انجمن گفت و گوی دینی طراحی و عرضه گردید.

در باب فضیلت نماز شب مرحوم شیخ صدوق در علل الشرایع روایتی از امام صادق (ع) نقل می‌کند که فرمودند: «علیکم بصّلاة اللّیل» بر شما باد نماز شب. بعد می‌فرمایند: «فانّها سنّةُ نَبیّکم» اوّل نکته‌ای که باید درباره‌ این سنّت پیغمبر (ص)بدانید این است که: «لقد کان فی رسول الله اسوةٌ حسنةٌ». اگر می‌خواهید از حضرت الگو بگیرید «من الّلیل فتهجّد به نافلةً لک عَسی اَن یبعثک ربّک مقاماً محموداً». این سنّت پیامبر است. ارتباطی است بین «مقامِ محمود» و «نافله‌ شب» که برای من و شما «فاِنّها سنّةُ نبیّکم» است.

شایان ذکر است که این نرم افزار دارای بخش های متعددی، شامل آموزش نماز شب و دعاهای مرتبط، احکام نماز شب، توصیه علما و بزرگان در خصوص نماز شب ، شهدا و نماز شب، حکایات مرتبط، مطالبی در خصوص راه های تقویت اراده و روش هایی برای بیداری جهت نماز شب و دیگر بخش ها می باشد.

گرافیک زیبا، رابط کاربری ساده، جستجوی دقیق، بزرگ نمایی و اشتراک گذاری متون، مطالب منتخب و ارائه جدیدترین مطالب انجمن گفتگوی دینی از امکانات این نرم افزار به شمار می رود.

علاقمندان جهت استفاده از این نرم افزار می توانند به سایت مرکز ملی پاسخگویی به نشانی www.pasokhgoo.ir و یا از کافه بازار مستقیما دانلود کنند.

لینک مستقیم دانلود از کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.namazshab.askdin/‎

 

موضوع: