چند راه برای فراموش کردن خاطرات

دیدگاه‌ها

سلام
نزدیک به یک ماه کمتره که با خانومی اشنا شدم این خانوم در زندگی خانوادگی کمی تنش داشته بعد مدتی که باهاش اشنا شدم از روی صداقت و وفاداری بهم گفت که در سن ۱۷ سالگی( الان ۱۹ سالشه)با پسری رابطه داشته و شاید نزدیک به ۱۰بار کمتر یا بیشتر با اون پسر تو ماشین همدیگه رو لمس کردن(تنها لمس بدن در حالت عریان)ازش پرسیدم که چرا این کارو کردی و چ حسی داشتی.گفت نمیدونستم.بچه بودم.ب اون پسر وابسته شده بودم و دوسش داشتم میگفتم عیب نداره.حالا هم خیلی پشیمانه از گذشته ش و کاری ک کرده ب نظر شما چکار کنم؟ بهم گفتن که این موضوع مال دوران نوجوانی او بوده و خام بوده - من هم بخشیدمش
- ب نظر شما کار درستی کردم؟ - اگه بله - چکار کنم که این خاطره بد از ذهنم برای همیشه بره و در زندگی اینده یادم نیاد

تصویر شهر سوال

با عرض سلام و تحیت
در صورتی که قصد شما از آشنایی با این خانم ازدواج است، لازم است توجه داشته باشید که پاسخ دقیق منوط به اطلاعات کافی و بیشتر از شما و ایشان است.
در ازدواج لازم است به تناسبها (اخلاقی، فکری، فرهنگی، خانوادگی، و...) توجه ویژه شود و از تسامح و سهل گیری در این خصوص پرهیز شود.
ضمن اینکه باید به یاد داشت، در ازدواج نباید به دنبال بازی کردن نقش منجی باشیم. ما ازدواج نمیکنیم تا دیگران را نجات دهیم...ازدواج می کنیم تا در کنار فردی که از صلاحیتها و شایستگیهای لازم برخوردار است به آرامش برسیم...

به هر حال کار این خانم در افشا سر و گذشته خود کار درستی نبوده و نیست... و در نگاه کلی چنین ازدواجی پیشنهاد نمی شود.

در پناه خدای متعال موفق باشید.

درحال چدایی ازشوهرم هستم. قبل از ازدواج با پسری از اشنایان به مدت ۷ سال عاشق هم بودیم .اون هنوز ازدواج نکرده و این مدتا هرازگاهی زنگ میزنه و پیام میده . من باوجود علاقه زیاد ، از ابراز محبت زیادی امتناع میورزم چون دوست ندارم از تلاشش کم شه. آخرین پیامش این بوده: تو دختر عجیبی هستی واسه من دوست داشتنی هستی شباهتای زیادی داریم. هردو حساسیم هر کی نمیتونه به قلبمون راه پیدا کنه و..
و من هیچ پاسخی ندادم. اینا میتونه نشانه های همون عشق گذشته باشه ؟ دوسم داره ؟

تصویر شهر سوال

باعرض سلام و تشکر
بهتر بود علت ازدواج خودتان را با توجه به اینکه به فردی دیگر علاقه مند بودی را مطرح می کردید و علت جداشدن تان را از همسرتان توضیح می دادید. اما عشق و علاقه شدید باعث ندیدن واقعیت های زندگی و تقاوت های در ابعاد مختلف شخصیت طرف مقابل خواهد شد قطعا با چنین عشق آتشینی اگر با فردی اکنون ازدواج نکرده اید ، ازدواج می کردید در حال حاضر رضایت خاطر کمتری همراه با خطرات و دردسرهای بالایی داشتید ولی چون ازدواج نکرده اید آن احساس هنوز در شما وجود دارد و باعث کمرنگ شدن روابط شما با همسر فعلیتان شده و مشکلات موجود زندگی را چندین برابر بولد کرده است. از طرفی معلوم نیست این عشق و علاقه دردسر ساز خوش خط و خال و فریبنده همان عشق قبلی باشد شاید حتی تاریخ ماندگاری کمتر و کمتر از گذشته در صورت وصال باشد.چون عاشقی که عشق در تعهد و قرارداد مشترکی فرد دیگری قرار گرفته و بافرد دیگری زندگی کرد و عشق و علاقه اش را خرج زندگی دیگری کرد دیگر آن معشوق پاک و نو و دست نخورده نیست و به محض وصال به چنین معشوقی ۱درصد احساس هم نابود شده و به تنفر شدید ختم می شود امیدوارم که پاسختان را دریافت کرده باشید در ضمن برای تشخیص و شناسایی مشکلات فعلیتان با همسر با مشاور حضوری در ارتباط باشید موفق باشید.

نظرات